İçeriğe geç
HURDACI » Bölgeler » Hurda Yangın Merdiveni Alımı

Hurda Yangın Merdiveni Alımı

Hurda yangın merdiveni alımı yapan hurdacılar içindeyiz. Eski çelik ve demir yangın merdiveni sökümü ve kesimi işlerini itinayla tamamlıyoruz. Kat mülkiyeti sahiplerinin, yangın ve doğal afetlerde korunması amacıyla çok katlı yüksek binalarda bulunması zorunlu kılınan demir yangın merdivenleri, bir süre sonra korozyona uğramaktadır. Dolayısıyla kesilip, sökülmesi ve yerine yenisinin yapılması gerekmektedir. Hayati önem taşıyan bu demir merdivenler firmamızın tecrübeli personelleriyle kesildikten sonra, hurda yangın merdiveni alan yerler arasındaki firmamızca nakit alınmaktadır. Kullanılabilir durumdaki İkinci el yangın merdiveni alımı için özel fiyat uyguluyoruz.

Hemen hemen her apartmanda, otel ve alışveriş merkezlerinde bulunan yangın merdivenlerinin sökümü yapılırken tüm güvenlik tedbirleri alınmalıdır. Çevredeki diğer binaların ve bölgedeki vatandaşların zarar görmesi önlenmelidir. Deneyimli ekiplerce kontrollü bir şekilde yapılmalıdır. Aksi takdirde ortaya çıkabilecek felaketleri önlemek güç olacaktır. Hurmetsan, uzman kadrosuyla her türlü söküm yıkım işlerinde gerekli tecrübeye sahiptir. İş güvenliği yasasınca belirlenen önlemlerin alınmasında titiz davranmaktadır.

Yangın merdiveni hurdası alan hurdacılar tüm malzemeyi aynı türdeymiş gibi değerlendirmektedir. Oysa 2.el yangın merdiveni ile hurda demir merdivenlerin fiyatlandırılması farklı yapılmalıdır. İç piyasada değerlendirilebilecek durumdakilerin daha yüksek fiyatlarla satın alınması en doğrusudur.

Yangın Merdiveni Hurdası Alan Hurdacı Firması

Demir hurda yangın merdiveni kesimi yapılırken dikkat edilmesi gerektiğinden bahsetmiştik. Sökülmüş hurda yangın merdiveni ve sökülmemiş yangın merdiveni hurdası alımlarında merdivenin imal edildiği metale özen gösterilmelidir. Çelik merdivenler daha değerliyken, demir merdiven hurdaları daha ekonomik fiyatlara alıcı bulmaktadır. Yangın merdiveni hurdaları kesildikten sonra hassas yöntemlerle tartılmalıdır. Böylece içeriğindeki metallerin piyasa değerinden fiyatının hesaplanması kolaylaşacaktır.

Hurdacı firması olarak bizleri tercih edenlerin aşina olduğu üzere, her türlü hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda yangın merdiveni fiyatları konusunda da diğer alımlarımızda olduğu gibi özenli davranıyoruz.

0 (531) 027 4689 WhatsApp