İçeriğe geç

2. El Trapez Sac Fiyatları 2024

Güncel ikinci el trapez saç fiyatları 2024 yılı boyunca güncellenecektir. Türkiye’nin dört bir yanından alından 2.el trapez saç fiyatları sahibinden alınan malzemenin kalitesine ve miktarına göre belirlenmektedir. Çıkma çatı saçı alan yerler ve firmalar arasında en iyi teklifi sunuyoruz.

# İkinci El Trapez Sac Çeşitleri 1 m² Fiyatı
10,30 mm Galvaniz Sac0,30 mm Hurda Galvaniz Sac fiyatı :Sorunuz TL
20,50 mm Galvaniz Saç0,50 mm Hurda Galvaniz Sac fiyatı :Sorunuz TL
30,70 mm Galvaniz Sac0,70 mm Hurda Galvaniz Sac fiyatı :Sorunuz TL
40,80 mm Galvaniz Saç0,80 mm Hurda Galvaniz Sac fiyatı :Sorunuz TL
5Boyalı Trapez SacBoyalı Trapez Saç hurdası fiyatı :Sorunuz TL
6Boyasız Trapez SacBoyasız Trapez Sac Hurda fiyatı :Sorunuz TL
7Oluklu SacHurda Oluklu Sac fiyatı :Sorunuz TL
8Trapez Sac Ruloİkinci el trapez sac rulo fiyatı :Sorunuz TL
9Çıkma Trapez SacÇıkma Trapez Sac Hurdası fiyatı :Sorunuz TL
2.el Trapez Saç Alım Fiyatları 2023

İkinci El Trapez Sac Hurdası Alımı ve Satışı Yapıyoruz! Çıkma çatı sacı satan yerler içinde mutlaka firmamızdan teklif isteyiniz.

Trapez Saç Hurdası Fiyatları

Çıkma sac hurda fiyatlarının sıfır çatı sacı fiyatına göre daha uygun olması nedeniyle saç hurdası ihtiyaçlarınızı daha uygun maliyetle karşılayabilirsiniz. 2 el çatı saçı alan firmalar arasındayız. Hurda sac alan yerler içinde en doğru teklifi en kısa sürede veriyoruz. Sac hurdası alımı hakkında tüm bildiklerimizi sizinle paylaşıyoruz.

 • 2. El trapez saç hurdası ne kadar?
 • İkinci el trapez saç kaç para?
 • 1 adet çatı saçı kaç lira?
 • İkinci el çatı saçı alan yerler nerede?
 • Hurda sac alan hurdacı telefonu mu arıyorsunuz?

Çıkma Trapez Saç Fiyatları

İstanbul hurdacı firmamız Türkiye’nin her bölgesinde fabrika söküm işleri ve çatı sökümü yapmaktadır. Tamamladığımız yıkım söküm işlerinden elde ettiğimiz malzemelerin ikinci el satışını gerçekleştiriyoruz. Hurda trapez sac alımı 2.el sandviç panel fiyatı gibi metrekare bazında yapılmaktadır. Trapez sac ağırlığı milimetrik kalınlığına bağlı değişmektedir. Bu sebeple hurda saç satın alan hurdacılar malzemelerinizin durumuna göre teklif oluşturmaktadır. Dolayısıyla kalın saç hurdası fiyatı yüksektir. Çünkü ince sac hurdası gibi hafif değildir. Çıkma trapez sac fiyatları sormak için bizlerle 7/24 iletişime geçebilirsiniz. İkinci el trapez sac hurdacı alımı yaparken anlık fiyatla kaliteli hizmet sunuyoruz.

 • Sosyal Tesislerde
 • Sanayi Yapılarda
 • Fabrika Yapıları ve Ek Binalarda
 • Askeri Yapılarda
 • Spor Tesislerinde
 • Şantiye Binalarında
 • Prefabrik Binalarda
 • Alışveriş Merkezlerinde

Trapez Saclar; çok katmanlı ısı yalıtımlı veya iki katlı, nadiren tek katlı olarak üretilmektedir. Isı, ışık, kar ve yağmurdan korunmak amacıyla duvar veya çatı kaplamalarında trapez sac kullanılmaktadır. Montaj kolaylığı ve hafifliği nedeniyle tercih edilen saclar kullanım ömrünü tamamladıktan sonra hurdaya ayrılmaktadır. Eski saç hurdası geri dönüşümü yapılarak hammaddeye çevrilmektedir. Ancak sıfır ve yeni gibi kullanılabilir durumdaki ikinci el saç hurdaları iç pazarda satılmaktadır. 2 el saç fiyatları letgo gibi ilan sitelerinden takip edilmemelidir. Hurda sac alan hurdacı firmalar piyasaya daha hakimdir. Dolayısıyla sizler en güncel fiyat bilgisi ile teklif verecektir.

İkinci El Trapez Sac Alımı

İkinci el trapez saç istanbul avrupa yakası ve anadolu yakası başta olmak üzere bir çok Organize Sanayi Bölgesi firmaları tarafından tercih edilen dayanaklı bir metaldir. Trapez çatı sacları; geri dönüşüm özelliğinden dolayı çevre dostudur. Daha sağlam ve daha ince yapıdadır. Çatı ve cephelerde kolay ve hızlı montaj imkanı sağlar. Şantiye ve depolarda az yer işgal eder. Hurda saç fiyatı sormak için arayabilirsiniz.

İstanbulBoluKocaeliGebze
İzmitKayseriKonyaSakarya
DenizliEskişehirGaziantepAdana
AntalyaBalıkesirManisaMersin
ÇanakkaleTekirdağİzmirMuğla
ElazığErzurumGölcükDüzce
YalovaIspartaAydınTuzla

2.el trapez saç fiyatları nasıl hesaplanır?

İkinci el trapez sac hurdası kilosu tartılarak güncel fiyattan hesaplanmaktadır. Sac hurdası tarımı hassas kantarlar yardımıyla şeffaf bir şekilde yapılmaktadır. Trapez sac alımı ve hurda sac alımı konularında yılların tecrübesiyle hareket etmekteyiz. İstanbul ikinci el trapez saç fiyatları sormak için hemen arayın.

Hurda sandviç panelin tanesi ne kadar?

İkinci el sandviç panellerin fiyatlandırılması metrekareye göre hesaplanır. 1 m2 çıkma sandviç panel fiyatı panelin türüne ve kalığına göre belirlenir. En güncel fiyat listesine 2.el sandviç panel fiyatları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Çıkma sandviç panel alımı yapılırken nelere dikkat edilmelidir?

En iyi sandviç panel hangisi olduğunun bilinmesi gerekmektedir. Piyasada sıklıkla kullanılan en iyi sandviç paneller poliüretan sandviç panellerdir. Dolayısıyla poliüretan sandviç panelleri tercih etmek faydalı olacaktır. Detaylı bilgiye ulaşmak için çıkma sandviç panel fiyatı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İkinci el sandviç panellerin içinde ne var?

Sandviç panel, cephe ve çatılarda izolasyon sağlamaktadır. Hafif kompozit malzemelerdir. Sistemin yalıtımı sırasında Poliüretan(PUR) ve Poliizosiyonurat(PIR) olmak üzere Polistren(EPS), Taşyünü ve Camyünü gibi malzemeler kullanılmaktadır.

Çatı Saçı Hurdası

Hurda çatı panelleri, köpüklü saç hurdaları ve ikinci el çatı makasları değerli malzemelerdir. Bir malzemenin 2.el çatı makası olarak satın alınabilmesi için sökümü düzgün yapılmalıdır. Çatı sacı hurdası ve hurda çatı paneli alımı yapıyoruz. Anlaşmaya bağlı olarak sacların ve çatı panellerin sökümünü güvenle tamamlıyoruz. Trapez saç sökümü yapan hurdacı firmamızı arayarak geniş bilgi edinebilirsiniz.

0 (531) 027 4689 WhatsApp