İçeriğe geç
HURDACI » Bölgeler » Çelik Çatı Sökümü

Çelik Çatı Sökümü

Çelik çatı sökümü ve çelik konstrüksiyon söküm işleri yapıyoruz. Çatı sökümleri hakkında tecrübeliyiz. Fabrika sökümü ve yıkım işlerinizi yılların deneyimine sahip ekibimizle titizlikle tamamlıyoruz.

Atıl fabrika bozumu ve hurda karşılığı bina yıkımı yapıyoruz. Her türde Çelik Çatı ve Çelik Konstrüksiyon Sökümü yapmaktayız.

Tüm iş güvenlik önlemlerini alarak çelik çatı sökümünü gücenle gerçekleştiriyoruz. Sökümünü tamamladığımız çelik çatı sistemleri içindeki çatı makası hurdası alımı için malzemeye göre fiyat veriyoruz.

Çelik konstrüksiyon sökümü ve çelik çatı konularında 32 yıllık deneyimimiz bulunmaktadır. Ardiye, depo, prefabrik binalar beya fabrikalardaki çelik çatıların sökülmesinden sonra malzemeleri geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Çelik Konstrüksiyon ve Profesyonel Fabrika Sökümü Yapıyoruz

Çelik çatılar, değerli ve çok daha dayanıklı yapılardır. Polikarbon çatı, kenet çatı, metal çatı, panel çatı, tonoz çatı, hareketli çatı, skylight benzeri onlarca metal çatı çeşitleri bulunmaktadır. Çelik çatı sökümü yapmak için gereken tüm teknolojik malzemelere ve alt yapıya sahibiz.

Hurmetsan hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe yıllardır tecrüne kazanmıştır. Şimdi edindiği deneyim ve tecrübeyle çelik çatı sökümü ve çelik konstrüksiyon sökümünde profesyonel hizmet sunmaktadır.

Çeşitli çelik çatı türleri sökümü de farklı yapılmak zorundadır. Sökümü yapacak personelin işinde uzman olması gereklidir. Ayrıca sökümde kullanılacak olan ekipmanların modern teknolojiye sahip olması gerekir.

Çelik çatılar kötü hava şartlarına dayanıklılığı sebebiyle tercih edilmektedir. Dolayısıyla özellikle deprem bölgelerinde, depo, tesis, ahır, stadyum gibi prefabrik yapıların inşasında çelik sistemler kullanılmaktadır. İkinci el çatı makası alım satımı yapan firmalar içindeyiz. Bu nedenle, Çelik çatılar bizim için önemlidir. Sökümü tamamlanan çelik çatıları ve parçalarını ikinci el çelik malzeme olarak satıyoruz.

İkinci çatı makası fiyatları yüksektir. Bu yüzden 2.el çatı makası satışı yapan firmalar önem kazanmaktadır. İstanbul öncelikli hizmet veriyoruz. Ancak, Türkiye’nin her bölgesinde çelik çatı ve fabrika sökümü işleri yaptık. Fabrika söküm fiyatları hakkında bilgi almak için arayın. Şantiye, fabrika gibi her çeşit çelik konstrüksiyon yapı ve çelik çatısı malzemelerine zarar vermeden kısa zamanda sökülebilmektedir.

Çelik Çatı ve Çelik Konstrüksiyon Sökümü Yapan Hurdacı Firma

Çelik Çatı ve çelik konstrüksiyon sökümünüzü yaptırmak, fabrika sökümü ve bozumu işlerinizde kurumsal firmamızı tercih edebilirsiniz. Hurda karşılığı bina yıkımı veya fabrika sökümü fiyatları hakkında detaylı bilgi için irtibata geçin.

Çelik konstrüksiyon sökümü için firmamızı arayabilirsiniz.

Kurumsal İstanbul hurdacı firmasıyız. Kuruluşumuzu yasallaştırdığımız 1990 yılından günümüze kesintisiz hizmet sunuyoruz. Sektörde 32 yıldır varlığımızı sürdürüyoruz. Çelik çatı sökümü işlerinizde, fabrika sökümü ve bozumunda uzman ekiplerimizle güvenli hizmetler veriyoruz. Her türlü hurda metal ve maden alımını gerçekleştiriyoruz.

0 (531) 027 4689 WhatsApp