İçeriğe geç
HURDACI » Bölgeler » Hurda Kombi Alımı

Hurda Kombi Alımı

Hurdacı ve Geri Dönüşüm firması olarak İstanbul’daki eski dairelerinizden çıkan kombi hurdalarınızı geri dönüşüme kazandırıyoruz. Güncel hurda kombi fiyatları ile ödemenizi nakit yapıyoruz. Hurda kombi alımı yapan hurdacılar içinde en iyi fiyatı biz sunuyoruz. Kombi hurdası satmak isteyenler hemen arayın!

İstanbul’da 5 adetten fazla kombi hurdası olan tüm müşterilerimize alım yapabiliyoruz. Ayrıca yüksek tonajlı hurda kombileri diğer şehirlerden de almaktayız. Hem bireysel hem de toplu satışlarınız için en iyi fiyatları nakit olarak ödüyoruz.

Kombilerin boyutları ve ağırlıkları genellikle aynıdır ve içerisindeki bakır kazanların oranı da benzerdir, farklı markaların üretimi olsa da kombilerin çalışma mantığı aynıdır. Eski kombiler, antika değeri nedeniyle daha yüksek fiyat edebilirken, yeni kombiler daha az değerli olabilir. Yeni kombilerin içerisinde hurda metal miktarı da daha azdır. Hurda kombi alımı yaparken içerdiği metallere dikkat etmek zorundayız.

Eski, atıl durumdaki veya ömrünü tamamlamış kombilerinizi bize satabilir ve geri dönüşüme katkıda bulunabilirsiniz. Teklif almak için “hurda kombi kaç para” aramasında Şahin Geri Dönüşüm’ü bulabilirsiniz. Hem bireysel hem de toplu hurda kombi satışları için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Hurdası Alan Firmalar

Kombi hurdalarının geri dönüşümü, çevreye olan duyarlılığımızın artmasıyla önem kazanmış bir konudur. Bu nedenle, firmamız her markadan kombi hurdalarının alımını yapmaktadır.

Kombi hurdaları, sık bozulmayan cihazlar olmaları nedeniyle elektronik hurda kategorisinde yer almaktadır. Ancak, bu hurdaların nadiren ortaya çıkması sebebiyle, genellikle değeri düşük olarak görülür. Fakat biz, değerlerinde alarak geri dönüşüme katkı sağlıyoruz.

Arçelik, Beko, Buderus, Baymak, Demirdöküm, Ariston, ECA, Bosh, Vailant, Viessmann, Airfel, Alarko, MAKTEK, Ferroli, Termodinamik, Baykan, İmergas, Daylux ve Protherm gibi tüm markaların kombi hurdalarını almaktayız. Marka farkı gözetmeksizin, tüm kombi hurdalarını geri dönüşüme kazandırarak, doğaya olan sorumluluğumuzu yerine getiriyoruz.

Eğer siz de kombi hurdalarınızı satmak isterseniz, bize güvenebilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir hizmetimizle, doğaya olan katkınızı arttırabilirsiniz.

Hurda Kombi Alan Yerler

Kombi hurdalarının kilosu, cihazın modeline ve özelliklerine göre değişebilir ve genellikle 20-35 kg arasında gelmektedir. Firmamız, kombi hurdalarınızın geri dönüşümü için parçalamayı yapmakta ve bu parçaların geri dönüşüme kazandırılması için çaba sarf etmektedir. Hurda söküm işlemi, hurdanızı aldıktan sonra kendi fabrikalarımızda gerçekleştirilir. Kombi hurdalarınızı satarak, hem çevrenize hem de ülkeye katkı sağlayabilirsiniz.

Firmamız, İstanbul genelinde kombi hurdası alımı yapmaktadır ve sizlere en iyi fiyatları sunmaktadır. Ayrıca, işyerlerinde biriken hurdalar, güneş enerjisi panelleri, klima, plastik, demir, kapı pencere, krom tezgah, televizyon hurdaları, sarı, bakır, kablo, krom, çinko, soyulmuş bakır, akü, alüminyum, tutya, hurda demir, kurşun, araba hurdaları, dinamo hurdaları gibi birçok hurda türünü de satın almaktayız.

Siz de elinizde bulunan hurdaları satmak istiyorsanız, İstanbul’un herhangi bir yerinde bulunmanız fark etmeksizin firmamızı arayabilirsiniz. Size en iyi fiyatları sunarak, hem sizin kazanmanızı hem de çevrenin korunmasına katkı sağlamayı hedefliyoruz.

Hurda Kombi Fiyatları

Hurda Kombi ÇeşitleriKombi KG Fiyatı
Beko Kombi Hurdası FiyatıSorunuz TL
Ariston Kombi Hurdası FiyatıSorunuz TL
Bosch Kombi HurdaSorunuz TL
Baymak Kombi Hurdası FiyatıSorunuz TL
Airfel Kombi Hurda FiyatıSorunuz TL
Demirdöküm Kombi Hurdası FiyatıSorunuz TL
Vailant Kombi Hurdası FiyatıSorunuz TL
Alarko Kombi Hurda FiyatıSorunuz TL
İmergas Kombi Hurdası FiyatıSorunuz TL
Viessman Kombi Hurda Kilo FiyatıSorunuz TL
Maktek Kombi Hurda Adet FiyatıSorunuz TL
Dayklux Kombi Hurdası FiyatıSorunuz TL
Termodinamik Kombi HurdasıSorunuz TL
Ferroli Kombi HurdaSorunuz TL
Baykan Kombi HurdalarıSorunuz TL
Protherm Kombi HurdaSorunuz TL

Hurmetsan Hurdacılık olarak tüm kombi hurdalarına ilgi gösteriyoruz. Kombileri öncelikle merkezimizde ayrıştırıyoruz ve içindeki parçaları geri dönüşüme kazandırıyoruz. Evler için üretilen daha geniş kombilerin fiyatı farklılık gösterebiliyor. Yüksek adetli kombi satışları ve hacimli ürünler gibi konularda uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Kullanılmaz hale gelmiş veya bakım imkanı bulunmayan tüm kombi hurdalarınızı satın alıyoruz. Ancak kombilerin düzenli olarak bakımının yapılması ve bozulmaması için bakımının düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Eski kombiler genellikle bakır borular içermektedir ve bakır hurdası konusunda İstanbul ilinde en yüksek fiyatları biz vermekteyiz. İkinci el kombi hurdası alımı yapıyoruz.

Hurmetsan olarak kombi hurdalarının yanı sıra işyerleri hurdası, evde biriken hurdalar, güneş enerjisi, klima, plastik, demir, kapı pencere, krom tezgah, televizyon hurdası, sarı, bakır, kablo, krom, çinko, soyulmuş bakır, akü, alüminyum, tutya, hurda demir, kurşun, araba hurdaları, dinamo hurdaları gibi tüm elektronik malzemelerinizi satın alıyoruz.

Hurdacıların dahi ürün sattığı geri dönüşüm merkezlerini aramadan önce Hurmetsan’ı arayarak atıl durumdaki kombilerinizi satmayı düşünebilirsiniz. Nakit ödemelerle hurda kombilerinizi yüksek fiyatlarla satın alıyoruz.

0 (531) 027 4689 WhatsApp