İçeriğe geç
HURDACI » Bölgeler » Hurdacı Arabası

Hurdacı Arabası

Hurdacı arabası fiyatları aracın kullanım ve üretim durumuna göre değişmektedir. Hurdacılık yapmaya yeni başlamak isteyenler tarafından sıklıkla tercih edilen 2 tür hurda toplama arabası vardır. Her ikisini de sıfır veya 2 el satılık veya kiralık olarak bulunmaktadır. Az kullanılmış hurda toplama arabası satın almak kiralamaktan daha mantıklıdır. Bu nedenle mesleğe yeni başlayacak olanların kiralamak yerine satın almasını tavsiye ediyoruz.

  • 3 tekerli hurdaci arabasi
  • Çek çek hurda arabası

3 Tekerlekli Hurdacı Arabası

Silinmiş kereste veya Tahtadan yapılan hurda toplama arabasına 3 motosiklet tekerleğinin üçgen şeklinde demir bir kasaya sabitlenmesiyle yapılmaktadır. Üç tekerlekli seyyar hurda arabası olarak bilinen bu araçlar yalnızca hurda toplamak için değil, çeşitli taşıma işlerinde de kullanılmaktadır.

Çek Çek Hurda Arabası

Başka bir deyişle hurdacı çekçeği olarak bilinen bu araç demir profilden yapılmaktadır. Kasa üzerine geçirilen büyük telhiz çuval sayesinde oldukça geniş bir taşıma alanına sahiptir. Çoğunlukla çöpten plastik pet şişe ve kağıt toplamak maksadıyla kullanılmaktadır.

Seyyar Hurda Arabası

Her mesleğin bir başlangıcı vardır. Bugün gördüğünüz kurumsal hurdacı firmaların bir çoğu mesleğe çöplerdeki değerli maden ve metalleri toplayarak başlamıştır.

Hurdacı arabası fiyatları ne kadar?

Hurdacılar tarafından kullanılan 3 tekerlekli hurda toplama arabası fiyatları 500 TL ile 2.000 TL arasında değişmektedir.

Satılık 3 tekerlekli hurdacı arabası kaç para?

İkinci el hurda arabası satılık fiyatları sıfırdan yapmaktan daha ucuza mal olacaktır. Bu sebeple letgo veya sahibinden üzerinden 2.el hurdacı arabası satılık bulmak daha ekonomik olacaktır.

Çek çek hurda toplama arabası nereden alınır?

Hurdacı çekçeği demirci firmalar tarafından kolaylıkla yapılabilmektedir. Bir kaç metre demir profil ve 2 tekerlek kaynatılarak kolaylıkla yapılabilmektedir.

0 (531) 027 4689 WhatsApp